Ласкаво просимо на сайт компанії “Живіть красиво”!

Від 2009 року наша компанія є провідним гравцем у сфері архітектурного дизайну та надання послуг в Україні. Ми пишаємося своєю місією – давати людям можливість жити радісно та красиво, втілюючи це через якісні продукти і послуги.

Основний напрямок нашої діяльності – це все для створення приємного домашнього та офісного середовища. Ми пропонуємо різноманітні рішення для ремонту і оформлення квартир, забезпечуючи високу якість і стиль.

Ми є ексклюзивним дистриб’ютором архітектурного декору Orac Decor® в Україні. Продукція Orac Decor® виробляється з високоякісного сировини, відзначається своєю міцністю, легкістю, ідеальною геометрією і зручністю монтажу. Характеристики Orac Decor® є унікальними, що робить нашу продукцію переважною над дерев’яними і гіпсовими виробами.

Наш асортимент включає декоративні елементи з поліуретану і дюрополімеру (Purotouch® та Duropolymer®), що дозволяє детально проробляти кожен елемент дизайну. Ми також пропонуємо доступну лінійку продуктів з полістиролу середньої щільності (Durofoam®) та гнучкі вироби ORAC® flex, що включають карнизи, молдинги і напольні плінтуси. Усі наші елементи можна фарбувати відразу після їхнього монтажу.

Приєднуйтесь до нас у створенні прекрасного і гармонійного простору з “Живіть красиво”!